Series
Ratings
131
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
GachiakutaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5