Movies
Ratings
216
Secret ReunionRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0