Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 3.5
1899Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Dead GirlsRated ★ 5.0
Unhandy HandymanRated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.0
Monsters Share House Season 2Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0