Series
Ratings
59
Band of BrothersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0