Movies
Ratings
1205
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.5
Red RocketRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
The BabysitterRated ★ 3.0
The CoveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mezzo ForteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5