Movies
Ratings
819
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5