Series
Ratings
215
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 2.5