Movies
Ratings
679
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The KingdomRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5