Titles you rated
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Movie RoomRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0