Movies
Ratings
619
Poor ThingsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
Blink TwiceRated ★ 3.0
A Different ManRated ★ 3.5
HereticRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Butterfly KissesRated ★ 4.0
MenRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0