Series
Ratings
77
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
YouRated ★ 0.5
Altered CarbonRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0