Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
BodkinRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
PulseRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0