Movies
Ratings
414
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Great ActorRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.5