Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
The Beginning After the EndRated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0- The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 2.5
The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The iDOLM@STER Million Live!Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0