Movies
Ratings
458
Parallel LifeRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 2.5
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 2.5
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 2.5
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 2.5
Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 2.5
Keroro Gunso the Super MovieRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 1.5
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0- Taoist MutulRated ★ 2.5