Titles you rated
Rear WindowRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
The Bourne LegacyRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.0