Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5