Movies
Ratings
32
The Social NetworkRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 5.0