Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5