Series
Ratings
229
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5
- 하트페어링Rated ★ 2.5
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5