Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 0.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0