Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5