Series
Ratings
104
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0