Series
Ratings
126
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0