Series
Ratings
284
Love StoryRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0