Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
DriveRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
March of the PenguinsRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5