Movies
Ratings
1711
PatersonRated ★ 4.0
AntigoneRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Infinitely Polar BearRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Stolen IdentityRated ★ 3.5
The Boys Who Cried WolfRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 1.5
JobsRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
- Highway StarRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 1.0