Series
Ratings
118
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
My DearestRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0