Movies
Ratings
86
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0