Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Good American FamilyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
S LineRated ★ 5.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Flesh and BoneRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The IdolRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Defending JacobRated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5