Titles you rated
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
LookismRated ★ 1.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 1.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.5- DopesickRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0