Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0