Series
Ratings
78
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0