Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Woman on the BeachRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5