Series
Ratings
202
The Art of SarahRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.0
The Tale of NokduRated ★ 2.5
Go AheadRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0