Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0