Titles you rated
EscapeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5