Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 1.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 1.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 1.5
A-TEENRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
VictoriousRated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.0