Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Revenged LoveRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
WtFOCKRated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Skam Season 1Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0