Series
Ratings
36
The PaperRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 4.0
A Storm for ChristmasRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 2.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 3.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.0