Series
Ratings
345
9 BorderRated ★ 3.0
#RemoloveRated ★ 4.0
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 0.5
Summit of Our YouthRated ★ 3.5
Shine on MeRated ★ 3.5
Count Your Lucky StarsRated ★ 2.0
Fake MommyRated ★ 4.5
ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 4.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0