Series
Ratings
76- Good Morning CallRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Love EquationsRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0