Movies
Ratings
26
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0