Movies
Ratings
223
MasqueradeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0