Movies
Ratings
51
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0