Series
Ratings
40
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- One Reason We Can't MeetRated ★ 2.0
- Summer ColdRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5- Let Them DanceRated ★ 3.5