Movies
Ratings
101
The Dream SongsRated ★ 3.5- GootRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5- Leave at Door, Bell XRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 2.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 3.5
Leave a Message after BeepRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0- Leave The Door OpenRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Green NightRated ★ 3.0