Movies
Ratings
1331
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
The Dawn WallRated ★ 4.0
Loving HighsmithRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 3.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Close-UpRated ★ 4.5
TallulahRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5