Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
PastaRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5