Movies
Ratings
177
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0